Tisztelt Látogatók!
A Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség a ...sulinet.hu végződésű weboldal neveket kivezeti.
Helyette 2021. szeptember 1-től, azaz az őszi tanévtől kezdve az edu.hu domain használatára térünk át, ezért iskolánk weboldalát szeptember 1-től csak a
címen tudják majd elérni.

1 százalékTisztelt Szülők!

Ezúton is köszönetet mondunk mindazoknak, akik már az előző években is támogatták adójuk 1%-val, vagy bármilyen más összeggel iskolánk alapítványát.

Iskolánk ebben az évben is szívesen és köszönettel elfogadja  a támogatásokat!

A kedvezményezett adószáma:

18057368-1-41

A kedvezményezett neve:

Mentális Fejlesztés Alapítvány

Ha rendelkezik Ügyfélkapuval, elektronikusan is rendelkezhet >>>>>

Alapítványunk általános céljai (a rászoruló gyerekek támogatása, jutalmazások, rendezvények megvalósítása) mellett  rendszeresen  kijelöltünk néhány kiemelt feladatot, melyekhez nélkülözhetetlen volt az a támogatás, ami nem kívánt egyéb anyagi áldozatot senkitől.

Az idei felajánlásoknál is számítunk Önökre,
segítségüket előre is köszönjük!